Polowinki

Polowinki (polmetek w polsce C) grupy 613

Robimy połowinki (polmetek w gorszej części kraju), na pewno po świętach (wielki post itp.) Poniżej znajduje się lista terminów, dokładnie weekendów w które można coś zrobić, niech każdy komu dany termin pasuje wpisze się!! A jeśli dany termin mu nie pasuje niech wpisze się pod tabela z uzasadnieniem (pierdolenie o szopenie i programowanie w visual basicu sie nie liczy - nie Macieyaszku?:>)
Oczywiście rozgrzewka u Mruffy :)

Wpisujcie swoje nicki, tam gdzie Wam pasuje ;)
** WYDAJE SIĘ, ŻE POWOLI TERMIN ZOSTAJE USTALONY na 12.04.2008 ** Wpisywać się co do tego terminu!!!

Nikt nie pisał, że mu nie pasuje, więc oświadczam, że robimy połowinki ** 12.04.2008 **. Jest to sobota trzeba się jeszcze zastanowić nad miejscem, jak ktoś ma coś jeszcze do dodania do wpisywać się na dole.

IMPREZA W KLUBIE PONIŻEJ SOBOTA 12.04.2008 godzina 20 ! ;)

Nazwa klubu Lokalizacja cena za piwo opis
Proxima pola mokotowskie, przy akademikach 3,5zł do 22 "SOBOTA OD ZMIERZCHU DO ŚWITU" fajna impreza, uważam że bardzo fajne miejsce na większą grupę osób, można pomyśleć o zarezerwowaniu stolików, albo po prostu wbiciu się o 21.00 jako pierwsi i zajęciu … kiedyś wogóle jak się było przed 22 to wejście gratis, teraz trza by było dopytać. Muzyka bardzo fajnie bo mieszanka, mieszanka "dla każdego coś miłego" "rock, r'n'b, pop, old school, muzyka polska, " itd. D.J. Magdalena jak ostatnio byłem kilka mc temu to fajnie mieszała muzę. Więcej na stronie klubu.
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.